S foťákem za architekturou

Novinkou letošního školního roku jsou poznávací výlety za architektonickými krásami naší země. Studenti Střední školy stavební – HORSTAV mají možnost jedenkrát za měsíc vyrazit během volného (ať už víkendového či svátečního) dne za poznáním stavebních slohů, zajímavostí, staveb a památek. Vyvrcholením společných výjezdů bude vyhlášení nejpovedenější fotografie pořízené na cestách s foťákem za architekturou. Na vítěze čeká pěkná odměna!

Bližší podrobnosti a podmínky soutěže:

- vyber si z nabídky výletů, můžeš se zúčastnit dle libosti: jednoho, několika vybraných nebo i všech výletů.

- připrav si s sebou věci dle pokynů na letáku ke konkrétnímu výjezdu

- do tří dnů před výletem se nahlas příslušnému vyučujícímu

- během výletu foť architekturu daného místa (typická místa či naopak zvláštnosti, zajímavé detaily, netradiční úhel, náladové světlo či naopak ojedinělou momentku). Kreativitě se meze nekladou.

- po výletu zašli svoji nejpovedenější fotografii v co nejvyšším rozlišení  Mgr. Přecechtělovi, který ji vytiskne ve formátu A4 a umístí v prostorách školy

- týden po poslední akci se uzavře příjem fotografií do soutěže a nastane hlasování o ceny v celkové výši 3.000,-Kč

Nejbližší akce:

Hradec Králové - pátek 17. 11. 2017