Jdi na obsah Jdi na menu

dobrovolný divadelní klub

10. 9. 2017

HORSTAVÁCI V DIVADLE  (dobrovolný divadelní klub)

Studenti Střední škola stavební – HORSTAV mohou navštěvovat divadelní představení několikrát ročně v rámci školní výuky. Navíc však existuje možnost dobrovolné večerní návštěvy divadla. Pravidelně zhruba jedenkrát do měsíce mohou společně s Mgr. Vaďurovou zhlédnout vybraný divadelní titul, ať už se jedná o klasické, alternativní divadlo, operu, muzikál či balet.

Všichni jsou vítáni a srdečně zváni!

 

Nejbližší představení:

Úplné zatmění

Jedná se o hru zachycující život dvou předních francouzských tzv. prokletých básníků, čili dílo jednoznačně vhodné pro všeobecně vzdělané středoškoláky. Arthur Rimbaud a Paul Verlaine, jedna duše ve dvou tělech, básníci, kteří prolétli životem tak rychle, že předběhli svou dobu. Jejich příběh je opojný a lákavý jako absint, jiskrný jako červené víno z Bordeaux a uhrančivý jako jejich verše.

31. ledna 2018 v 19 hod v Moravském divadle

 

Navštívená představení ve šk. roce 2017/2018:

Deník Anne Frankové

Kouzelná flétna

Kabaret nahatý Shakespeare